ЧАТ (українська мова)

Аватар користувача
vasyl_puzanov
Повідомлень: 60
З нами з: Пон березня 09, 2020 4:19 pm
Звідки: Запоріжжя, Україна
Контактна інформація:

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення vasyl_puzanov »

VIP писав:
Вів березня 10, 2020 5:29 pm
Ну добре. Тепер непогано було б там же освітити ідею форуму, його цільову аудиторію. Якщо, наприклад, цільова аудиторія - це україномовні шахісти Запорізької області, то на разі таких, мабуть, дуже мало. Навіть я думаю "на русском" і розмоляти мені на "языке" легше. Але писати можу й на українській.
Планували, що форум буде українським, але двомовним. Ми не обмежуємося спілкуванням лише запорізьких шахістів, вітаємо будь-кого, хто за адекватне й конструктивне спілкування про настільні ігри. Тож, як можете/хочете когось запросити, то не зволікайте. ;)

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 76
З нами з: Пон березня 09, 2020 1:37 pm
Звідки: Київ, Україна

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення admin »

VIP писав:
Вів березня 10, 2020 5:29 pm
Ще питання. Чи немає в налаштуваннях форуму функції "Активні теми" або "Останні теми"? Через стрічку останніх повідомлень найзручніше проглядати новини форуму.
Ми ще все тут налаштовуємо, може згодом ця фунція і з'явиться.

Аватар користувача
VIP
Повідомлень: 13
З нами з: Пон березня 09, 2020 5:56 pm
Контактна інформація:

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення VIP »

Якщо вам ще не набридли мої ініціативи, хочу спитати ще дещо.
По-перше, не завадила б функція, яка робить підпис під постом, коли і хто його останній раз редагував. Я помітив, що адмін відрегавував ось це моє повідомлення, мені не шкода, але я міг би й забути, що писав в ньому і подумав би, що щось недописав, та поліз би й сам редагувати і так далі.
По-друге, яке тут відношення до посилань на сторонні ресурси? Я на одному форумі веду тему про шахи, всю сюди її переносити якось не з руки, а хотілось би поки дати посилання.

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 76
З нами з: Пон березня 09, 2020 1:37 pm
Звідки: Київ, Україна

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення admin »

VIP писав:
Вів березня 10, 2020 7:34 pm
Якщо вам ще не набридли мої ініціативи, хочу спитати ще дещо.
По-перше, не завадила б функція, яка робить підпис під постом, коли і хто його останній раз редагував. Я помітив, що адмін відрегавував ось це моє повідомлення, мені не шкода, але я міг би й забути, що писав в ньому і подумав би, що щось недописав, та поліз би й сам редагувати і так далі.
По-друге, яке тут відношення до посилань на сторонні ресурси? Я на одному форумі веду тему про шахи, всю сюди її переносити якось не з руки, а хотілось би поки дати посилання.
Так, адміни і модератори - це всемогутні істоти цього форуму, але вони не зловживатимуть цим. Про останнє редагування подивимось, також може й зробимо. До посилань на інші ресурси ставимось нормально, та бажано, щоб не надто багато, тільки за потреби.

Аватар користувача
Тарас
Повідомлень: 15
З нами з: Чет квітня 23, 2020 4:13 am
Звідки: Тернопіль, Україна

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення Тарас »

А чи є якась різниця між простим рейтинговим турніром в Інтернеті й офіційним турніром в Інтернеті?

Аватар користувача
admin
Site Admin
Повідомлень: 76
З нами з: Пон березня 09, 2020 1:37 pm
Звідки: Київ, Україна

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення admin »

Тарас писав:
Пон серпня 24, 2020 10:23 am
А чи є якась різниця між простим рейтинговим турніром в Інтернеті й офіційним турніром в Інтернеті?
Так в офіційному є обов'язкова ідентифікація кожного гравця та окрема команда з виявлення читерів.

Аватар користувача
Тарас
Повідомлень: 15
З нами з: Чет квітня 23, 2020 4:13 am
Звідки: Тернопіль, Україна

Re: ЧАТ (українська мова)

Повідомлення Тарас »

admin писав:
Пон грудня 07, 2020 3:50 pm
Так в офіційному є обов'язкова ідентифікація кожного гравця та окрема команда з виявлення читерів.
Дякую за відповідь. Не знав того.

Відповісти